Zewnętrzne usługi sprzedażowe2023-01-02T11:34:48+02:00

Zewnętrzne usługi sprzedażowe

Oferujemy zewnętrzne usługi sprzedażowe, które odciążą firmę w czasie wymagających projektów lub pomogą finansowo w okresie gorszej koniunktury na rynku. Zewnętrzne działania sprzedażowe obejmują przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych i szkoleniowych pracowników, zarządzanie zespołami sprzedażowymi, tworzenie systemów motywacyjnych i inne prace z zakresu obsługi administracyjno-księgowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu działań. Dostarczamy także oprogramowanie do obsługi kadrowo-płacowej i prowadzimy teczki elektroniczne pracowników. Zapewniamy bezpieczeństwo danych w ramach zewnętrznych usług sprzedażowych.

Oddelegowanie części obowiązków do firmy zewnętrznej to również efektywny sposób na zarządzanie flotą pojazdów: wybieranie atrakcyjnych ofert na leasing samochodów, rozliczanie przejazdów i kontrola wydatków na paliwo. Zewnętrzne usługi sprzedażowe to oszczędność pieniędzy i większa wygoda zarządzania firmą.

Leasing sił sprzedaży

W ramach zewnętrznych usług sprzedażowych oferujemy również leasing sił sprzedaży. Jeżeli potrzebujesz by dodatkowe, wykwalifikowane siły wsparły Twój dział sprzedaży, zapraszamy do kontaktu. Pracownicy mogą zostać wypożyczeni na czas trwania konkretnego projektu bądź na dłuższy okres. Faktorem wpływającym na efektywność takiego rozwiązania jest fakt, że zatrudnieni w ramach tego typu projektów pracownicy najczęściej otrzymują wynagrodzenie zależne od ich aktywności, działań i wyników. Leasing pracowniczy to wygodny sposób na pozyskanie nowego pracownika. Outsourcing sił sprzedaży pozwala na duże oszczędności wynikające z braku konieczności wydatków na rekrutację, szkolenie i utrzymanie pracownika. Outsourcing zespołów sprzedażowych jest świetnym rozwiązaniem w przypadku kryzysu na rynku czy spowolnienia gospodarczego, kiedy to nie ma pewności czy stworzenie nowego etatu przyniesie wymierne korzyści. Outsourcing sił sprzedaży to nowi, wyszkoleni pracownicy pozyskani bez ponoszenia zbędnych kosztów. Firma korzystająca z outsourcingu zespołów sprzedażowych ma kontrolę nad przeprowadzanymi akcjami, a także dostęp do raportów z nich.

Wynajem przedstawicieli handlowych

Oferujemy wynajem przedstawicieli handlowych, którzy realizują strategię marki w wyznaczonym punkcie sprzedażowym. Przedstawiciel handlowy wykonuje działania mające na celu zwiększenie widoczności produktu lub usługi. Do jego obowiązków należy kontrolowanie zapasów produktu i dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru. Zajmuje się wykonywaniem podstawowych działań w ramach zamówionych usług merchandisingu. Doradca odpowiada za kontakt z Klientem: służy fachową pomocą w zakresie doboru produktu, wyjaśnia ewentualne wątpliwości, informuje o bieżących promocjach i zachęca do zakupu. Efektem działań przedstawiciela handlowego jest nie tylko wzrost świadomości marki wśród Klientów, ale także wśród pracowników sklepu. Outsourcing handlowców świetnie sprawdza się nie tylko w czasach kryzysu, ale też w przypadku branż charakteryzujących się sezonowością. Co ważne, oferowane przez nas działania to nie tylko korzystanie z usług outsourcingu, ale również dodatkowe usługi doradcze i korzystanie z naszego know-how. Nasi przedstawiciele handlowi to wykwalifikowani specjaliści, którzy zdobyli doświadczenie w różnych branżach i wykazują się dużą elastycznością w działaniu. Pomagamy opracować strategię, którą realizować ma przedstawiciel handlowy, a także dobieramy odpowiednie kanały dotarcia do Klienta.